Sci-fi technologie skutečností! Tento telefon má 3D holografickou obrazovku

Technologická budoucnost počítá i s využitím holografické technologie. Například holografická obrazovka už nebude pouze představou, kterou jsme si vytvořili díky sci-fi filmům.  Tento telefon s názvem HoloFlex by mohl být budoucností mobilních telefonů.

Vědci z Queen’s University’s Human Media Lab vytvořili první prototyp flexibilního holografického smartphonu se systémem Android se nazývá HoloFlex. Tento chytrý telefon je vybaven full HD (1920×1080) obrazovkou a ohybem obrazovky mohou uživatelé manipulovat s trojrozměrnými předměty.

https _blueprint-api-production.s3.amazonaws.com_uploads_card_image_82665_holoflex-2

Ve videu výše můžete vidět, že uživatel mohl jednoduše manipulovat s uchem konvice, které pak byl schopen ke konvici připevnit, a to vše ve 3D a bez potřeby jakýchkoliv 3D brýlí. Toto zařízení by mohlo být žádanou budoucností mobilních telefonů…

zdroj/foto: mashable

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru