Dnes vyšlo 15 článků

Sbírka nejlepších Facebook písniček

Sbírka nejlepších Facebook písniček

O tom, že je Facebook.com gigant ovlivňující mnoho lidí na světě se snad ani nebudeme bavit. Se svými miliony uživateli si ani neuvědomujeme, jakou masu lidí skutečně spojuje. Nám se povedlo vytvořit sbírku pár videí s písničkami na téma Facebook. Nazpívali je fanoušci sociální sítě z celého světa a přidali jsme i jedno dle nás nejlepší, červené, video. Upozorňujeme však, že některé písničky jsou velice chytlavé a můžete si je zpívat až do večera. Doporučujeme si je rovněž zapnout ve vysokém rozlišení. Příjemný poslech.

Nasbírali jsme pro Vás celkem sedm videí s písničkami a na konci naleznete naší slíbenou TOPku…

To však není vše a Facebook se může pochlubit i dalším hudebním stylem, kterým je tentokrát RAP a jeho písnička “I’m on Facebook”.

A jedeme dále, máme tady ještě další písničky o světovém internetovém gigantu a hned tu jednu máme.

Parta studentů se také nenechala dlouho čekat a také přidala další písničku do sbírky, tentokrát už trochu pomaleji.

Šestičlenná skupinka chlápků na lavičce se dala do sboru a zapěla nám další písničku na téma Facebook. Poměrně úsměvné, ale trefné.

Známá melodie předělaná do následující Facebook písničky a samozřejmě dva hlavní aktéři živě na pódiu.

Písniček o Facebooku naleznete na internetu mnoho, tou nejlepší jsme však zvolili song od Jizefa Bila, který je ze Slovenska a podle nás nazpíval skutečně geniální písničku s velkým kouskem pravdy. Naše TOPka je tady.

Která je podle Vás nejlepší?

Zdroj videí a obrázku: Youtube.com

Štítky: ,

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru