Dnes vyšlo 15 článků

Sběratelský kousek z Footshop: Adidas Superstar jako Lego stavebnice

Sběratelský kousek z Footshop: Adidas Superstar jako Lego stavebnice

Prakticky každý, kdo se někdy ocitl v blízkosti stavebnice, si na jednu kostiček někdy šlápl. Toto bylo námětem na tvorbu nové řady tenisek Adidas Superstar, který si můžete sami sestavit z Lego stavebnice. Tenisky Adidas Superstar byly poprvé vyrobeny v roce 1969 a rychle se uchytily u profesionálních basketbalistů.

Sady tenisek Adidas Superstar budou k dispozici exkluzivně v České republice v řetězcích obchodu Footshop, který slaví 10. výročí. Bude vyrobeno ale jen 200 párů. Limitovaná edice tenisek se začne prodávat od 1. září, a to za cenu 2 399 Kč.

Sada tenisek bude dodávána v krabici se značkou Lego, která obsahuje stovky kusů, které lze sestavit. Design vychází z limitované edice blueprintu, který Footshop vydal už dříve. Konečný výsledek bude, stejně jako u většiny produktů Lego, hranatý a pravděpodobně nebude příliš praktický na klasické nošení. Majitel společnosti Peter Hajduček oslovil dánskou společnost Lego a společně vytvořili stavebnice, které se jistě stanou sběratelskými předměty.

Volba partnerství s Lego není zcela náhodná. Zatímco Lego je dánská společnost, mají továrnu poblíž Kladna. Části tenisek se budou vyrábět v Kladně, přičemž více kusů vyrobí továrna na Slovensku.

Projekt je ve vývoji od začátku roku. Inspiroval se podobným projektem v Německu, kde Lego nabídlo stavebnici na stavbu standardních černobílých tenisek Adidas Superstar. Tento model byl prodáván se stojanem. Česká verze má o něco méně hranatý vzhled s modrými detaily na bílém pozadí.

Zdroj, foto: expats.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru