Sázková společnost Lottoland rozšiřuje své portfolio. Nově si lze vsadit na výsledky 15 světových loterií s miliardovými jackpoty!

Společnost Lottoland, největší evropský zprostředkovatel sázek na výsledky mezinárodních loterií, rozšířil svoji nabídku. Nově do svého portfolia zařadil také možnost vsadit si na výsledky britské, německé, švédské nebo francouzské loterie Lotto či jihoamerické Mega-Seny. Součet jackpotů všech loterií v nabídce Lottolandu tak momentálně přesahuje 13 miliard korun.

Systém sázení na výsledky loterií, nazývaný secondary lottery, Lottoland provozuje v deseti evropských státech, ale také v Brazílii a Austrálii. S Českou republikou vede precedentní právní spor ohledně harmonizace českého loterijního práva s tím evropským, neboť tuzemský zákon nereflektuje možnosti přeshraničního sázení, přestože se Česká republika vstupem do EU zavázala akceptovat směrnici volného pohybu zboží a služeb.

Sází se na pěvecké soutěže i Oscary

Princip sázení na výsledky událostí není ničím novým. Dokonce tuzemské sázkové kanceláře každý rok vypisují zajímavé sázky, jako jsou například sázky na výsledky voleb, pěveckých soutěží či na filmové Oscary. Lottoland každý vsazený tiket pojistí pro případ hlavní výhry, proto je výplata všech výher, včetně těch miliardových, zaručena.

„Obliba mezinárodních loterií s miliardovými jackpoty dlouhodobě roste. Češi navíc patří mezi velmi racionální a strategické hráče, jejich chuť podpořila také nedávná výhra Čecha v loterii EuroJackpot,“ uvádí Petr Kalina, komunikační koordinátor Lottolandu pro Českou republiku. „Momentální navýšení nabídky na 15 mezinárodní loterií je tak pouhou reakcí na vzrůstající poptávku našich hráčů z České republiky a Slovenska.“

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru