Sázíte? A víte, jak vyhrávat?

Sázíte? A víte, jak vyhrávat?

Jestliže sázíte, určitě víte, jaké to jsou vždycky nervy, jestli padnou zrovna ta vaše čísla nebo jestli zrovna ten váš tým vyhraje. Vzpomeňte si na staré dobré časy ve škole, kdy jste takhle nervózní a plní napětí čekali, jakou známkou budete ohodnoceni za písemku z matiky. Pocit je to podobný. A stejně jako při špatné známce přišlo zklamání, přijde vlna smutku i při zjištění, že jste zase prohráli. A ta euforie, která nastoupila po získané jedničce, přichází i po výhře. Čím větší výhra, tím větší euforie.

Pokud sázíte třeba sportku, asi je to jen o štěstí. Tam toho moc ovlivnit nemůžete. Nicméně pokud sázíte na různé sportovní zápasy, už se vyplatí sledovat situaci. Musíte se orientovat ve sportu, na který chcete sázet, ale zároveň musíte sledovat i zprávy, co se v něm vlastně děje.

A taky musíte stíhat sledovat, na co se vyplatí sázet. Nebo to nechte na někom jiném, ať to sleduje za vás. Třeba na webu tikety.cz to totiž zvládají. Sepisují tam pro vás ty nejzajímavější výherní tikety internetových sázkařů. Dočtete se tam, jak lidé proměnili tisícovku ve 43 tisíc, jak se občas vyplatí vsadit i na tým, který byste na vítěze ani náhodou netipovali a podobné příběhy. Určitě vás to inspiruje a budete mít do sázení větší chuť. Kdo by neměl, když se mu připomene, že taky může vyhrát.

Všechno hezky pohromadě

Kromě toho na webu najdete taky aktuální výsledky Sportky. To se může hodit. Téměř každý, kdo dlouhodobě sází, aspoň někdy vyzkoušel Sportku. Tak tady to máte pěkně všechno na jednom místě.

Pokud jste začínající sázkaři, je tu i něco pro vás. Zřejmě se ještě moc neorientujete v různých pojmech, a proto pro vás na webu připravili slovník sportovního sázkaře. Najdete ho hezky po ruce v pravém sloupečku. A když si ty termíny pročtete, můžete si být jisti, že se neztratíte ani mezi zkušenými sázkaři. Nebo minimálně budete vědět, o čem mluví.

Veškeré tipy na tikety si můžete pěkně vyhledat podle měsíce nebo přímo podle tématu, zda se jedná třeba o fotbal nebo tenis. No, nezbývá než dodat, ať se kouknete sami a prohledáte si web Tikety.cz.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru