Tisková zpráva: Satelitní televize freeSAT v České republice spouští program Slovak Sport.TV2 a přináší divákům English Premier League

Česká republika, Praha – 31. ledna 2014 – Společnost UPC DTH S.à r.l., vedoucí provozovatel satelitní televize ve střední a východní Evropě, si dnes získá srdce každého skutečného fotbalového fanouška. Satelitní televize freeSAT totiž nově přidává do portfolia programů dostupných v České republice kanál Slovak Sport.TV2, který vysílá 24 hodin 7 dní v týdnu živé přenosy i záznamy zápasů nejvyšší anglické fotbalové soutěže Premier League. Tímto krokem společnost UPC DTH potvrdila svůj závazek nabídnout divákům sateltitní televize freeSAT kompletní škálu programů a učinila z balíčku freeSAT plus skvělou volbu pro sportovní nadšence.

Všichni přeplatitelé balíčku satelitních programů freeSAT plus si díky tomu mohou od pátku 31. ledna užívat nejen to nejlepší z anglického fotbalu, ale také novinky ze světa sportu, portréty sportovních celebrit nebo talk show. „Jsme rádi, že můžeme v České republice obohatit balíček freeSAT plus o program Slovak Sport.TV2 a zdarma tak uživatelům nabídnout širší volbu programů,“ uvedl Jim Helfgott, viceprezident pro marketing a prodeje společnosti UPC DTH.

Aktuální ročník English Premier League je již v plném proudu a to nejlepší z něj na vás čeká na 89. kanálu. Těšit se můžete na žhavé fotbalové novinky, živé přenosy utkání a aktualizované výsledky. Tak už zapněte televizor a pochvalte skvělý zákrok brankáře, zanadávejte si na sudího a především fanděte favoritům, aby  dosáhli až na samotný vrchol Premier League!

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru