Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Šárka Wagenknecht nastupuje do FRAGILE

Digitální agentura Fragile posiluje od února svůj management. Na nově vytvořenou pozici Chief Operations Officer (COO) přichází Šárka Wagenknecht, která bude zodpovědná nejen za celý client service, ale také za rozvoj nových byznysových příležitostí.

Šárka Wagenknecht absolvovala brněnskou Masarykovu univerzitu. Celý svůj profesní život se však pohybuje v agenturním online marketingu. Zkušenosti sbírala například v agenturách OMD, Havas Media nebo Médea Interactive. Ve Fragile zúročí jak své odborné schopnosti, tak i zkušenosti s vedením týmů.

„Těším se na novou profesní výzvu ve Fragile a přiznávám, že firemní kultura založená na otevřenosti, přímosti a přátelství mi maximálně vyhovuje. Online je můj životní styl a atmosféra, která panuje ve Fragile, měla zásadní vliv na moje rozhodování,“ prozrazuje Šárka Wagenknecht. „Zároveň věřím, že mé dlouholeté zkušenosti z online marketingu budou přínosem a společně s agenturním týmem profesionálů pozvedneme již teď vysoký standard nabízených služeb. Předpokládám, že zadavatelé také získají nové formy efektivní komunikace.“

Fragile prochází obdobím dynamického růstu a s tím je spojena i restrukturalizace, větší komplexnost služeb nebo inovace. Vše už z větší části probíhá a posilování v rámci managementu je dalším důležitým krokem. „Šárka má mnoho let zkušeností a osobnostně k nám skvěle zapadá. Z pozice COO bude mít velmi blízko k dění v celé firmě, kde se bude podílet na rozvoji a posílení naší pozice na trhu,“ dodává Radim Pelánek, CEO agentury Fragile.

Fragile media je kreativní mediální agentura zaměřující se na online marketing, a to jak na výkonovou část, tak na brand/image kampaně a sociální sítě. Pomocí pokročilých nástrojů (efektivní PPC, Real Time Bidding, cílení na audience), efektivního využití médií a detailního měření přivádí nejrelevantnější návštěvníky na webové stránky nebo sociální sítě svých klientů. Díky tomu reálně navyšuje obrat svých zákazníků a zvyšuje hodnotu jejich značek. Fragile media je klíčový Premier Google Partner s mezinárodní specializací na brandové a video kampaně v síti Google a Youtube. Pracuje zde přes 50 specialistů.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru