Tisková zpráva: SAP ČR má novou obchodní ředitelku Markétu Bauerovou

SAP ČR má novou obchodní ředitelku Markétu Bauerovou

Společnost SAP ČR ke svému 25. výročí také nově přivítala na pozici obchodní ředitelky Markétu Bauerovou, ženu s mnohaletými zkušenostmi v obchodních pozicích a vedení týmu v oblasti IT. Bauerová má od srpna na starosti obchodní strategii, vedení týmu, řízení vztahů se zákazníky a celkově zodpovědnost za obchodní výsledky.

 

Kdo je Markéta Bauerová?

 

Nová obchodní ředitelka SAP ČR vystudovala inženýrské studium na ČVUT fakultě strojní a posléze CMC Graduate School of Business, kde dosáhla titulu MBA. Poté získala téměř třicet let zkušeností na obchodních pozicích ve společnostech jako Novell, Oracle, Microsoft, IBM a Symantec jak lokálně, tak pro region. V Symantecu pracovala 4 roky jako manažer pro Českou republiku. Řídila zde tým 14 lidí a měla mimo jiné zodpovědnost i za strategické vztahy s obchodními partnery včetně velkoobchodníků, nebo aktivity v oblasti marketingu.

 

Naposledy, před nástupem do SAP, fungovala přes 3 roky jako obchodní manažerka pro střední Evropu u švédského výrobce bezpečnostních IP kamer AXIS Communications. Oblast jejího působení byla v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a také Rumunsku.

 

V SAP si jejích bohatých zkušeností a profesionality v obchodu a vedení týmu velmi váží. Generální ředitel SAP ČR Roman Knap k tomu dodal: “Chceme zákazníky naučit využívat potenciálu digitálních technologií a zvyšovat tak jejich efektivitu i tržby. Při tak širokém portfoliu produktů a řešení, jako má SAP, je důležitá schopnost chápat obchod zeširoka a zároveň posouvat byznys firmy dopředu jako jeden celek. Vítám Markétu v týmu a těším se na spolupráci s ní.“ 

 
Markéta Bauerová
 

Markéta Bauerová se teď stará o obchodní strategii, tedy o návrh, plánování a samotnou realizaci. Dále má v péči efektivní řízení vztahů se zákazníky a vše jí pomáhá zajišťovat obchodní tým SAP ČR, který vede a sama má kompletní zodpovědnost za obchodní výsledky firmy. Jako obchodnice v oblasti neustále se vyvíjejícího IT, je role Markéty Bauerové a týmu také informování zákazníků o technických novinkách pro jejich podnikání.

 

„V SAP máme zákazníky z nejrůznějších oborů a pomáháme jim ve všech možných oblastech od financí, řízení dodavatelského řetězce, marketingu a komunikace s koncovými klienty až po nábor a správu zaměstnanců. Těším se, že budu součástí skvělého týmu i atmosféry, která v SAP panuje.“ poznamenala Markéta Bauerová při svém nástupu na pracovní pozici.

 

O společnosti SAP ČR

 

SAP ČR je softwarová společnost působící v republice od roku 1992 a je lídrem na trhu. Dosud získala více než 1 300 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy, z nichž drtivá většina patří ke špičce českého hospodářství a státní administrativy. Společnost SAP pomáhá více než 355 000 firmám dosahovat vyšší zisky, udržitelný růst a přizpůsobit se aktuálním potřebám trhu.

 

Vytváří podnikové aplikace, jak pro počítače tak i mobilní přístroje. Pomáhá firmám všech velikostí a oborů, čímž jim pomáhá lépe čelit komplexitě, tvořit nové příležitosti pro inovace a růst a být tak o krok před konkurencí. Pomocí SAP sotwaru se organizacím daří efektivněji spolupracovat a využívat podnikové informace a nezáleží na tom, zda se jedná o pracovníky kanceláří, nebo členy představenstva, sklady či prodejny.

V SAP ČR pracuje v současné době 272 zaměstnanců ve dvou pobočkách v Praze a Brně, kteří se věnují kromě obchodu a marketingu také vysoce kvalifikovaným činnostem jako výzkum a vývoj, poradenství a implementace služeb. Společnost má silnou základnu pro podporu zákazníků. Součástí SAP v České republice je také SAP Services (dříve SAP BSCE), SAP Ariba a Concur.

 

Zdroje a další informace: sap.com, linkedin.com

Komentáře

Nahoru