Santa Claus je na LinkedInu

Pokud jste si vždycky mysleli, že žádný Santa Claus neexistuje, ukazuje se, že jste se celou dobu mýlili. Je totiž na LinkedInu a má dokonalý profil plný doporučení. A ano, u nás sice chodí Ježíšek, ale to máte přece jedno. Oba nosí dárky.

Podobně jako v Česku existuje projekt Český Ježíšek, mají v zahraničí program Letter from Santa (Dopis od Santy). Kdokoliv z celého světa tam může za pět liber požádat Santu, aby mu napsal osobní dopis. Stačí do 15. prosince kouknout na web nspcc.org.uk/santa nebo zavolat na číslo 0845 839 9304. Vzhledem k tomu, že Český Ježíšek nám poskytuje prakticky totožnou službu, to pro nás asi moc zajímavé není. Ale se Santa Clausem zašli ještě dále než my s naším Ježíškem.

Organizace NSPCC, která se snaží bojovat proti zneužívání dětí ve Velké Británii, vymyslela zábavný a efektivní způsob, jak bude tuhle službu propagovat. Vytvořila Santovi profil na LinkedInu.

santa_claus_linkedin

Co musíte vystudovat, pokud se chcete stát Santa Clausem?

Santa na svém profilu prohlašuje, že má doktorát z vánoční radosti z Univerzity na severním pólu.

„Paní Clausová mě vždycky podporovala, abych se nebránil technologiím, které zmírní mou pracovní zátěž – loni jsem na své sáně nainstaloval satelitní navigaci a teď jsem se přidal na LinkedIn,“ píše o sobě Santa na profilu.

A protože je o Santu na sociální síti takový zájem, očekává NSPCC, že bude letos, co se týká požadavků na odpovědi od Santy, nejrušnější rok v historii. Sociální sítě toho zmůžou hodně…

Mimochodem je tu jeden háček. Tenhle Santa není na LinkedInu jediný. Takže kterému z nic máte napsat o dárky?

santas

Zdroje: Mirror, We Are Social Media

Komentáře

Nahoru