Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Sandra Arbesová vede obchod v Acomware

Obchodní oddělení konzultační společnosti pro e-commerce Acomware vede od začátku července Sandra Arbesová. Jejím úkolem je posílit obchodní tým a nabídnout klientům nové služby v portfoliu společnosti.

Sandra Arbesová přichází do Acomware z agentury Wunderman Praha, kde pracovala jako Senior Digital Account Manager. Zkušenosti s marketingem sbírala 13 let na straně klienta, na volné noze a také při vedení vlastní agentury. Na pozici Head of Sales nahrazuje Martinu Kubalíkovou.

Sandra_fin

„Sandra má za úkol nejen posílit svůj tým, ale také nabídnout našim zákazníkům naše nové služby. Acomware se za poslední dobu významně proměnil a umí vedle konzultací či výkonnostního marketingu pomoci též s budováním značky nebo kreativou. Tuto konkurenční výhodu chceme směrem ke stávajícím i potenciálním zákazníkům více komunikovat,“ vysvětluje David Vurma, CEO společnosti.

O společnosti Acomware

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřuje se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 15 let fungování obsloužila přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 75 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikuje Acomware řadu případových studií nebo analýz, pořádá školení nebo workshopy. Je pořadatelem konferencí Performance2020, Emailing2020 a cyklu diskuzí Eshopista.

Zdroj, text/foto: acomware.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru