„Samurai Smartphone Parade“ – japonská reklama upozorňující na dopady používání smartphonů za chůze

Japonský prodejce mobilních telefonů, NTT Docomo, se ve své reklamě inspiroval populárními filmy se samuraji. Cílem reklamy je upozornit uživatele smartphonů na to, že při při používání mobilních telefonů by neměli chodit.

Japonský prodejce mobilních telefonů NTT Docomo se rozhodl bojovat proti používání mobilních telefonů za chůze. Video s názvem „Samurai Smartphone Parade“, ve kterém bojovníci při běžných úkonech, které mohou být otázkou života a smrti tupě zírají do svých smartphonů a dochází tak ke smrtelným nehodám.

Ve videu jsou také citovány některé překvapivé statisitky, co se týče smartphonů v Japonsku. Například 66% lidí narazí do jiné osoby při používání smartphonu. Video končí varováním: „Prosíme, dívejte se před sebe, když chodíte. Používání smartphonů za chůze je nebezpečné.“

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru