Dnes vyšlo 15 článků

„Samurai Smartphone Parade“ – japonská reklama upozorňující na dopady používání smartphonů za chůze

Japonský prodejce mobilních telefonů, NTT Docomo, se ve své reklamě inspiroval populárními filmy se samuraji. Cílem reklamy je upozornit uživatele smartphonů na to, že při při používání mobilních telefonů by neměli chodit.

Japonský prodejce mobilních telefonů NTT Docomo se rozhodl bojovat proti používání mobilních telefonů za chůze. Video s názvem „Samurai Smartphone Parade“, ve kterém bojovníci při běžných úkonech, které mohou být otázkou života a smrti tupě zírají do svých smartphonů a dochází tak ke smrtelným nehodám.

Ve videu jsou také citovány některé překvapivé statisitky, co se týče smartphonů v Japonsku. Například 66% lidí narazí do jiné osoby při používání smartphonu. Video končí varováním: „Prosíme, dívejte se před sebe, když chodíte. Používání smartphonů za chůze je nebezpečné.“

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru