Dnes vyšlo 1 článků

Samsung vyrobil piano ze 112 tabletů

Žijeme v době, kdy věci prostě nemají šanci zaujmout, pokud nejsou velkolepé. A tak Samsung vytvořil piano ze 112 tabletů. Proč ne, že jo?

Zatímco většina z nás peče perníčky a skládá z nich perníkové chaloupky, Samsung vyrobil 112 tabletů Galaxy Tab S2 a postavil z nich dotykové piano. K realizování 88 kláves bylo zapotřebí pouze šest tabletů, zbytek slouží jako displej zobrazující vánoční animace.

„S úžasnými AMOLED displeji piano nejen skvěle zní, ale taky vypadá. Na obrazovkách běží animace zlatého vánočního balícího papíru. Podobně jako klavír, také Galaxy Tab S2 je dostupný v krásném zlatém designu, takže je to ideální vánoční dárek pro vaši rodinu,“ píše se ve zprávě Samsungu.

samsung_holiday_piano_display_psfk-964x644

Na pianino si bez problémů zahrajete

Odhalení neskutečného výmyslu se odehrálo v Londýně. Najali si tamní ikonu herectví a modelingu Myleene Klass, která piano představila. Poté, co ho před davem lidí rozbalila, přišla klavíristka, která dokázala, že na piano lze skutečně hrát. Zahrála pár vánočních písní.

samsung_galaxy_tab_s2_piano_psfk-964x644

Samsung tvrdí, že je to „první pianino na světě vyrobené výhradně z tabletů Samsung“. Věříme tomu, protože proč by někdo jiný něco takového vyráběl?

K výrobě samozřejmě nestačilo jen 112 tabletů, Samsung použil ještě USB, zesilovač a reproduktory, aby byl zvuk věrohodnější. To všechno se ale skrývá uvnitř, navenek lze vidět opravdu jen ty tablety.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru