Samsung už chystá růžový telefon

Tohle vážně není zrovna dobrý způsob, jak dokázat světu, že nekopírují Apple. Po představení růžového iPhonu 6s nikdo nebude věřit, že Samsung pracuje na růžovém telefonu čistě náhodou.

Samsung vlastně nevytváří žádný nový telefon, chystá jen nové barevné provedení Galaxy Note 5. Přijdou dvě nové barvy: silver titanium a pink gold.

pink-gold-note5

U Apple se tyto dvě barvy jmenují silver a rose gold. Přesto růžový odstín vypadá dost identicky.

rose gold

Obě nové barvy Galaxy Note 5 budou k dispozici od 23. října pouze v Jižní Koreji, ale je možné, že časem se dostanou i do zbytku světa.

Došlo k tomu už v roce 2013

Situace se skutečně velmi podobá tomu, k čemu došlo před dvěma lety. Tehdy Apple představil svůj první zlatý iPhone (iPhone 5s) a krátce poté Samsung ukázal světu zlatý Galaxy S4. V příspěvku na blogu se bránil, že přece dělá zlaté telefony odjakživa a že nikoho nekopíruje.

Nebudeme výslovně tvrdit, že Samsung s tou růžovou kopíruje Apple, ale doporučíme vám podívat se například na Tumlbr blog Samsung copies Apple. Je to docela zajímavé, jaké drobnosti jsou schopni napodobit.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru