Samsung si nechal patentovat skenování očí, které by se mohlo objevit v Galaxy S5

Samsung si nechal patentovat skenování očí, které by se mohlo objevit v Galaxy S5

Samsung si nechal patentovat novou technologii pro skenování očí, která by se mohla podle dohad objevit v novém Samsungu Galaxy S5. Touto technologií společnost lehce předběhla svého rivala firmu Apple, která si nedávno naopak nechala patentovat svůj snímač otisků. 

Od nového Samsungu Galaxy S5 se očekává mnoho. A nyní na povrch vypluly další novinky. Samsung si totiž nechal patentovat senzor na skenování očí, což by mohl jihokorejského výrobce posunout v prodeji výrazně dopředu.

Apple má sken otisků, Samsung sken očí

Na nový Galaxy S5 se čeká jako na smilování, před několika dny se na internetu objevilo, že nový Galaxy bude mít i 560 ppi displej.

Patent, to nejdůležitější

Samsung si už nyní nechal senzor skenování očí patentovat. Udělal stejně jako Apple, který si nedávno nechal patentovat svůj Touch ID senzor.

patentskeneroci

Patent na novou technologii SAMSUNGU

Na této technologii pracuje technický gigant Samsung už nějakou dobu, takže by se podle všech indícií měla objevit v nové Galaxy S5. Podle nákresů by mohli budoucí uživatelé odemknout svůj telefon oskenováním duhovky. Nejedná se o žádný úryvek ze Sci-fi románu.

Samsung Galaxy S5 nebo Galaxy S6? Nikdo neví…

Vývoj této nové technologie se může i prodloužit proto se jedná jen o jisté spekulace, zda bude mít Galaxy S5 tento sken očí, ale pokud by byla tato technologie odložena, tak si musíme počkat na  Galaxy S6, popřípadě na Galaxy Note 4. 

 zdroj: androidportal.zoznam.sk

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru