Samsung prozradil oficiální datum představení Galaxy Note 7

Společnost Samsung rozeslala pozvánky na další hardwarovou událost, přičemž na svých webových stránkách informuje o tom, že dne 2. srpna 2016 oficiálně představí tolik očekávané zařízení Galaxy Note 7.

Možná vás zajímá, proč se jedná o Note 7 a nikoliv o Note 6. Samsung už dříve uvedl, že má v plánu přeskočit číslo 6, aby série Note dohnala v číslování sérii S.

GalaxyNote7_Invitation_Main_1

Samsung už brzy představí Galaxy Note 7. Zdroj: Samsung

O připravovaném chytrém telefonu Galaxy Note 7 toho víme poměrně hodně. Tento týden dokonce unikly obrázky prototypu. A pokud budeme předpokládat, že jsou fotografie skutečné, potom potvrzují zakřivené hrany a snímač otisků prstů zapuštěný do těla.

Přístroj bude disponovat 5,7palcovým QHD displejem, 6GB RAM a 64GB vnitřní pamětí. Vyznačovat se bude voděodolností IP68 a nebude chybět ani slot pro MicroSD karty. Pravděpodobně bude mít operační systém Android 7.0 Nougat.

Akce se bude konat v New Yorku dne 2. srpna 2016.

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru