Dnes vyšlo 1 článků

Samsung přichází do Evropy s růžovou verzí Galaxy S8 a S8+

Samsung přichází na evropský trh s růžovou variantou Galaxy S8 a Galaxy S8+. Oba modely v barvě Rose Pink budou k dostání v Nizozemí a v dalších evropských zemích počátkem října s cenami 799 eur a 899 eur. Samsung sice nepotvrdil, na kterých trzích budou růžové verze dostupné, ale pravděpodobně se omezí pouze na několik zemí, a tak není jasné, zda mezi ně bude patřit i Česká republika.

Stejně jako tomu bylo doposud, růžová barva bude pouze na zadní a boční straně zařízení. Přední strana zůstane černá, aby vynikl Infinity displej. Pokud jde o specifikace, zůstávají stále stejné. Budou disponovat Super AMOLED displejem o rozměru 5,8 palců a 6,2 palce, procesorem Exynos 8895, 12megapixelovým zadním a 8megapixelovým předním fotoaparátem a 3 000mAh a 3 500mAh baterií.

Vlajkové lodě Samsung představil před několika měsíci. Pokud tedy nepotřebujete stylus, který je dodáván ke Galaxy Note8, potom si vystačíte s Galaxy S8 či Galaxy S8+.

Galaxy-S8-Rose-Pink

Zdroj: SamMobile

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru