Samsung představuje dotykové pero vypadající jako legendární tužka

Společnost Samsung ve spolupráci s výrobcem tradiční tužek Staedtler představily stylus vypadající svým vzhledem jako legendární tužka.

Apple má také vlastní stylus pro svůj 12,9palcový iPad Pro, a tak byla pouze otázka času, kdy mu začne konkurovat jeho největší rival Samsung. Ten se chtěl něčím odlišit, a tak představuje moderního společníka pro Galaxy Tab S3 podobajícího se klasické tužce.  

STAEDTLER-Noris-Digital-For-Samsung-720x540

Zdroj: SamMobile

Samsung zaklepal na dveře německého výrobce tužek Staedtler, přičemž výsledkem jejich spolupráce je ojedinělé dotykové pero. Od klasické tužky se liší tím, že uvnitř nemá tuhu, ale má tam dotykový senzor.

Stylus zvaný Samsung Noris Digital funguje na podobném principu jako Apple Pencil. Umožní vám psát po displeji, dělat si poznámky, snímky obrazovky a podobně. Aby se jihokorejský gigant odlišil od reálné tužky, použil pro svůj produkt barevný odstín do zelena. Nicméně velikost a váha jsou stejné.

V době psaní tohoto textu nebyly k dispozici žádné podrobnosti týkající se cen a dostupnosti. Ale nebude to dlouho trvat.

Zdroj: WCCFTech

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru