Tisková zpráva: Samsung představil Samsung Gear Fit – unikátní „chytrý“ náramek

Samsung představil Samsung Gear Fit – unikátní „chytrý“ náramek

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence, představila první náramek Samsung Gear Fit s prohnutým Super AMOLED displejem. Aktivní uživatelé na něm ocení bezkonkurenční pohodlí Samsung Gear technologie v kombinaci s nejkomplexnějšími fitness nástroji. Mohou zůstat fyzicky aktivní, aniž by obětovali osobní styl nebo mobilní připojení.

 „Samsung touto novinkou vychází vstříc potřebám nové generace. Moderní technologie musí přímo reflektovat rozličné zájmy a aktivity svých uživatelů,“ řekl JK Shin, CEO a president divize IT & Mobile, Samsung Electronics. „Odpovědí na tyto potřeby je naše stále se rozrůstající řada jedinečných chytrých zařízení pro vyznavače různé životní filozofie. Novinka Gear Fit je určena především těm, kteří žijí svůj život aktivně, a přitom chtějí být neustále ve spojení se svými přáteli,” dodal Shin.

Ať už je využíván samostatně nebo jako doplňkové zařízení, Samsung Gear Fit umožňuje aktivní život bez strachu, že zmeškáte důležité okamžiky.

 Moderní fitness řešení

Samsung Gear Fit perfektně sedí na zápěstí a disponuje dobře čitelným Super AMOLED displejem. Kromě široké nabídky fitness nástrojů poskytuje vždy aktuální přehled o tom, co se děje ve vašem smartphonu GALAXY. Nikdy tak nezmeškáte příchozí hovor, e-mail, SMS, upozornění, důležitou událost zaznamenanou v aplikaci S-planner a jiné. Vyměnitelné pásky v černé, oranžové, nebo šedé barvě navíc uživateli zaručí stylovou osobitost. Samsung Gear Fit lze kombinovat s oblečením podle vlastní nálady, nebo podle typu aktivity.

Samsung Gear Fit využívá výhod bezproblémové konektivity společně s dokonalým fitness koučingem  a poskytuje jedinečné a na míru vytvořené rady a doporučení pro osobní trénink.

 Náramek Gear Fit bude celosvětově dostupný od dubna. 

 

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru