Dnes vyšlo 15 článků

Samsung představil nový telefon se čtyřmi fotoaparáty

Samsung představil nový telefon se čtyřmi fotoaparáty

V nedávné době se ve světě mobilních telefonů objevila zpráva, že společnost Samsung jako první vyrobila telefon se čtyřmi fotoaparáty. Zařízení s názvem Galaxy A9 se objevilo na českém trhu v průběhu listopadu s cenovkou pohybující se okolo 15 tisíc korun.

Proč tolik fotoaparátů?

Hlavním úkolem Galaxy A9 bude pořizování nádherných dynamických fotografií. To umožní čtyři objektivy, díky kterým budou vaše fotografie vypadat stejně dobře, jako od profesionálních fotografů. Nyní můžete fotografovat s použitím dvojnásobného optického zoomu, pořizovat neuvěřitelně detailní obrázky i ze značné vzdálenosti.

Telefon nabízí také širokoúhlý objektiv, pomocí kterého zachytíte i ty nejmenší detaily okolního světa bez jakýchkoliv omezení. Samozřejmostí je i sofistikované rozpoznávání scény s využitím umělé inteligence.

1011_Galaxy-A9-Spec-e1539250415360

Nabízí i jiné přednosti?

S velkou útěchou můžeme konstatovat, že Samsung Galaxy A9 nebude pouze foťák umožňující volání. Disponuje totiž velmi zajímavými technickými parametry, které vás jistě uspokojí při jeho každodenním používání. Díky velkokapacitní baterii si budete moci užívat dosti výkonného jádra velmi dlouho. Nejen milovníci fotografií ocení velké interní úložiště o velikosti 128 GB, které ovšem můžete s pomocí SD karty rozšířit až o dalších 512 GB. Takový prostor vám postačí na pořízení stovek velmi kvalitních fotografií.

Ale co design?

Někdo se bude možná obávat, jestli nebude telefon se čtyřmi zadními fotoaparáty vypadat jako z hvězdných válek. Lidem odpovědným za vzhled se ovšem podařil mimořádný kousek, objektivy totiž do celého těla velmi elegantně zapadají. Celý vzhled navíc nijak nevybočuje z koncepce Samsungu, takže telefon vypadá stejně jako jeho bratříčci.

DpJHzXIVsAEDDXV.0

K dostání bude Galaxy A9 v několika barevných variantách, ve kterých si jistě vybere naprosto každý, avšak v České republice jsou dostupné pouze dvě. Jedná se o černou Caviar Black a modrou Lemonade Blue, které ve spojení s klasickým zaobleným displejem dodají tomuto telefonu velmi elegantní, a přitom hezký vzhled.

Na co profesionální foťáky? Tento mobil za ně všechno zvládne!

Zdroj text, foto: https://www.digitaltrends.com/mobile/samsung-galaxy-a9-2018-news/

 

Komentáře

Nahoru