Dnes vyšlo 15 článků

Samsung představil největší smartphone na světě

Samsung představil největší smartphone na světě

Pokud máte rádi velké obrazovky, rozhodně si nenechte ujít Samsung Galaxy Mega. Úhlopříčka jeho displeje se svou velikostí 6,3 palce blíží leckterým tabletům. Již před časem představil Huawei mobilní telefon s úhlopříčkou displeje 6,1 palců, Samsung ale neotálel a i on zacílil na zákazníky, kteří si potrpí na velké displeje.

Samsung uvedl, že telefon se vzhledem k velikosti svého displeje výborně hodí pro sledování videí nebo pro používání dvou aplikací vedle sebe. Do kapsy se prý stále ještě vejde a lze ho ovládat i jednou rukou. Přes své rozměry se povedlo zkonstruovat ho ve hmotnosti necelých 200 gramů.

Cílem bude zapůsobit především na zákazníky, kteří chtějí od jednoho zařízení co nejvíce – kvalitu i dobrou cenu. Nechybí ani nové možnosti: S Travel poskytuje informace pro výlety jako místní průvodce a Story Album vám umožní vytvářet alba událostí, ve kterých jsou momenty vašich událostí seřazeny pěkně v časové osy k rychlému publikování nebo tisku. Součástí je například také Air View, průkopník bezdotykové technologie, kdy obrazovka reaguje na prst vznášející se nad ní. Telefony však mají i mnoho funkcí, které jsou známé již z předchozích zařízení z rodiny Galaxy.

Samsung uvedl, že globální rozšíření Galaxy Mega přijde postupně. Nejdříve se objeví v Rusku a Evropě – a to v květnu. Nepadlo ale žádné slovo o americkém vydání.

Komentáře

Nahoru