Samsung představil Galaxy S8 a inteligentní kalhoty

Jihokorejská společnost Samsung zveřejnila na sociálních sítích GIF představující nový chytrý telefon s označením Galaxy S8. A vedle budoucí vlajkové lodi technologický gigant představil unikátní kolekci inteligentních kalhot.

Inovativními funkcemi se pyšní nejen samotný smartphone, ba dokonce inteligentní kalhoty kombinující high-tech výbavu s aktuálními módními trendy.

samsung s8

Samsung Galaxy S8

Kalhoty jsou vybavené čipem, jehož prostřednictvím komunikují s aplikací v mobilním telefonu. A mezi funkce spadá detekce otevřeného rozparku. Když nezapnete poklopec do tří minut, aplikace vás upozorní. Dále disponují proaktivním upozorněním, které vás po každé hodině nicnedělání vyzve k nějaké aktivitě. A když náhodou upozornění budete ignorovat, kalhoty vám do zadku vyšlou elektrošoky. Rychle si rozmyslíte, zda chcete ještě posedávat.

internet-of-trousers-1

Inteligentní kalhoty

Inteligentní nohavice mají také bio procesor, který sbírá bio data (včetně tepu). V neposlední řadě mají senzor v pase. Když se budete přejídat, senzor vyšle signál do lednici a ta se automaticky uzamkne.

dualpixel_final_CS6

Senzor v pase

Zdroj / Foto: CDR info

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru