Samsung nemá rád psy?

Nový Samsung Galaxy S8 se v posledních několika dnech začal dostávat do rukou prvních zákazníků. Kromě potíží s načervenalým displejem se objevila ještě jedna častá reakce. Majitelé se diví zvláštní ikoně škrtlého psa. Co má Samsung proti pejskům?

Vlastně nic, spíš naopak. Tahle značka má dávat najevo, že baterie není vhodnou hračkou pro psy. Baterie v S8 sice není běžně vyjímatelná, ale pokud byste telefon chtěli rozebrat, rozhodně ji nemáte dávat k dispozici domácím mazlíčkům. Sníst baterii by znamenalo přivolat si popáleniny, ztrátu chuti k jídlu, průjem, bolesti břicha a další problémy.

dog-g

Nejsou baterie toxické i pro lidi?

Jistěže ano. A to nejen, když je sní. Jak víme díky Note 7, mohou i explodovat. Štítek varující, ať baterii nedáváte dětem, ovšem chybí.

Přestože se lidé škrtlému psovi diví, není to žádná novinka. Samsung začal piktogram používat už v roce 2014, i když původně na něm byla i baterie. A ještě předtím se na něm skutečně nacházelo malé dítě.

anti-dog

Proč se vůbec taková věc řeší?

Upřímně řečeno to nám také není příliš jasné. Průměrně inteligentní člověk pochopí, co má piktogram znamenat. V Americe se to ovšem řeší docela dost

samsung-cares

Takže Samsung se stará víc o psy než o děti?

dogs-apple

Svému pejskovi kupuji pouze Apple produkty.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru