Samsung Galaxy S8 by měl vyjít v těchto barevných variantách

Samsung Galaxy S8 je jeden z nejočekávanějších smartphonů. Objevují se informace o technických specifikacích, ba dokonce o barevných variantách a cenách. V neděli zveřejnil Evan Blass dva tweety týkající se barev a cen.  

Podle prvního tweetu se na trhu objeví tři barevná provedení. Jelikož fotografie zobrazují barevnou zadní a boční část těla, předpokládá se, že přední část zůstane černá. Evan Blass popsal barvy jako black sky, orchid gray a arctic silver. Samozřejmě, nemusí se jednat pouze o tyto uvedené barvy. Podle poznámek známého analytika Ming-Chi Kua vlajková loď jihokorejského gigantu přijde v sedmi různých barvách: zlaté, stříbrné, orchidejové, modré, matné černé, jasné černé a růžové. Dostupnost jednotlivých barev by se mohla v různých zemí lišit.

Evan Blass v druhém tweetu dále prozradil, na kolik by mohla vyjít nejen samotná S8, ale také headset GearVR.

Samsung se k situaci nijak nevyjádřil. Ale očekává se, že Galaxy S8 a Galaxy S8+ budou disponovat velkými OLED displeji s minimálním rámem. Galaxy S8 by měl mít obrazovku o velikosti 5,8 palců, zatímco Galaxy S8+ 6,2 palců. Oba modely by měly mít nejnovější a nejrychlejší čipovou sadu Snapdragon 835 a nového hlasového asistenta Bixby, který má konkurovat Siri.

Zdroj: Business Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru