Dnes vyšlo 15 článků

Samsung Galaxy S6 Edge: Společnost nestihne vyrobit dostatek kusů

Samsung Galaxy  S6 Edge: Společnost nestihne vyrobit dostatek kusů

Dlouho očekávané chytré telefony Samsung Galaxy S6 a Samsung Galaxy S6 Edge mají být již brzy v prodeji. Předpokládá se, že tyto dva telefony velmi rychle zlomí prodejní rekordy. CEO společnosti Samsung však vyjádřil obavy, že firma alespoň z počátku nebude schopna dodat tolik chytrých telefonů Samsung Galaxy S6 Edge, kolik bude požadováno.

CEO společnosti Samsung, JK Shin, oznámil, že Samsung Galaxy Edge bude alespoň zezačátku k dispozici ve velmi omezeném množství.JK Shin také tvrdí, že výroba zakřiveného displeje je náročná a tento fakt může ovlivnit počáteční dostupnost zařízení. Společnost tvrdě pracuje na tom, aby byla schopna vyrábět dostatek zařízení odpovídající poptávce, Shin však tvrdí, že toto může nějakou dobu trvat.

Vyšší očekávané prodeje než u Samsung Galaxy S3

2015-04-09_230729

Samsung Galaxy S6 Edge

Predikuje se, že Samsung Galaxy S6 se bude prodávat v obrovském množství, a to zejména na jeho rodném korejském trhu. Poptávka po modelu tedy v tomto roce bude s největší pravděpodobností převyšovat nabídku. To také znamená, že průměrná prodejní cena bude klesat pomaleji,než je tomu u jiných modelů. Dle odhadů by velký šampion, Samsung Galaxy S3, mohl být sesazen z přední prodejní příčky.

Od prvního uvedení na trh v roce 2012 dodnes bylo prodáno zhruba 80 milionů kusů telefonů Samsung Galaxy S3. Společnost ale předpokládá, že prodá zhruba 50 milionů kusů modelu Samsung Galaxy S6 pouze v tomto roce.

Zdroj: gsmarena.com, androidauthority.com, obrázek: samsung.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru