Dnes vyšlo 1 článků

Samsung Galaxy S III explodoval dívce v kapse

Explodující mobil není žádná legrace. V kalhotách 18 let staré Fanny Schlatter explodoval Samsung Galaxy S III a památka na stehně jí zůstane možná už do smrti.

samsung_explodes

Osmnáctiletá Švýcarka byla právě v práci, když jí v kapse explodoval její smartphone. Její šéf jí musel odtrhnout z nohy kalhoty, aby ji zachránil. Během několika sekund se plameny začaly šířit až na ramena, obětavý šéf se tak musel vžít i do role hasiče. Pak svoji zaměstnankyni odvezl do nedalekého zdravotního střediska. Schlatter utrpěla druhý a třetí stupeň popálenin na pravém stehně. Podle svých vzpomínek se v době, kdy jí téměř hořela noha, cítila jako „spálené prase“.

popaleniny

Samsung tvrdí, že incident vyšetřuje a telefon pravděpodobně pošle zpět do Koreje pro bližší zkoumání.

SCHLATTER

Přemýšlíte, zda by se to mohlo stát i vám? A jak se proti tomu bránit? Je to smutné, ale bránit se asi nelze. Jen byste si mohli uvědomit, že Samsung prodal více než 20 milionů těchto zařízení. Nezní to možná moc dobře, ale pokud jeden nebo dva z tohoto množství explodují, je to vlastně ještě úspěch.

Mimochodem pokud vám tyhle obrázky připadají strašné, uvědomte si, že to mohlo být ještě mnohem horší. Mobil mohl explodovat třeba během vašeho spánku, když ho máte položený u hlavy na nočním stolku…

Zdroje: phonearena.com, laptopmag.com, androidbeat.com

Komentáře

Nahoru