Samsung Galaxy Note8 bude také nahrávat videa 4K při 60 fps, už brzy

Apple v úterý odhalil očekávané modely iPhonů, které dokážou jako první smartphony na světě natáčet 4K videa při 60 fps. Samsung však na sebe nenechal dlouho čekat a připravuje stejnou funkci pro svou vlajkovou loď Galaxy Note8.

Samsung na svých oficiálních stránkách u položky Galaxy Note8 zveřejnil fotografii, na které je uvedeno, že zařízení umí natáčet 4K UHD videa při 60 fps. Zahraniční novináři si už nainstalovali aktualizaci, nicméně v ní se zatím možnost natáčet videa v tak vysokém rozlišením při 60 fps neobjevila. Otazník nyní visí nad tím, kdy se majitelé phabletů dočkají funkce, se kterou se už Samsung na svých stránkách pochlubil.

Uživatel toužící po našlapaném telefonu se bude dívat nejen na procesor a paměť RAM, ale také na fotoaparát. Právě kvůli fotoaparátu jsou zákazníci schopni zaplatit i třicet tisíc korun za smartphone. A není se čemu divit, protože potom nemusíte u sebe nosit několik zařízení (kameru, fotoaparát, mobil), ale vystačíte si pouze s jedním přístrojem, který dokáže perfektně fotit i kvalitně natáčet.

samsung galaxy note 8 4k 60 fps

Samsung Galaxy Note8 se pyšní tenkým tělem ze skla a kovu. Přední část pokrývá 6,3palcový Infinity displej nesoucí označení QHD+ Super AMOLED. Uvnitř se skrývá osmijádrový procesor, 6 GB RAM a 64GB interní paměť. Pokud vám nebude stačit 64 GB, můžete si paměť rozšířit o dalších 256 GB přes microSD. Chloubou Galaxy Note8 je Dual pixel fotoaparát (12MP a 8 MP) s dvojnásobným optickým zoomem.

Zdroj: Phone Arena

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru