Dnes vyšlo 15 článků

Samsung Galaxy Note 5 přijde spolu s Galaxy Edge S6 Plus v polovině srpna

Samsung chce dát Applu “podpásovku” o měsíc dopředu. Zatímco Apple plánuje event na září, korejská společnost přijde s novinkami již 13. srpna. Co nám ukáží? A zachrání to upadající společnost?

O Samsungu se v současné době mluví jako o utápějící společnosti, jejichž zisky jdou čím dál tím více ke dnu. Avšak ani to je nezastavuje ve výrobě nových modelů a tak v předstihu informovali veřejnost o jejich keynote. Na prezentaci by se měly ukázat novinky jako Galaxy Note 5 anebo větší varianta vlajkové lodi pod názvem Galaxy S6 Edge Plus. Obě tyto novinky by korejská společnost měla odprezentovat na eventu zvaném Galaxy Unpacked 2015, který proběhne 13. srpna.

Rendery chystaných smartphonů

Rendery chystaných smartphonů

Aby nevznikly nějaké zmatky, jedná se o oficiální rendery zhotovené podle skutečného vzhledu následujících smartphonů. Přišel s nimi Evan Blass, který nám každý rok poodhaluje tajemství korejské společnosti. Již loni totiž poslal do světa snímky nezveřejněné Note 4.

Něco málo z technických specifikací

Fajn by určitě bylo zmínit něco ze specifikací, které nám jsou zatím známé. Oba dva smartphony by měly dostat 5,66-palcový 2560 x 1440 displej, 4 GB operační paměti, 32 GB interní paměť, osmijádrový Exynos 7420, 6 Mpix fotoaparát a přední 5 Mpix kameru. Note bude jako vždy dominovat stylusem, nový Edge zase oblíbeným zakřiveným dispejem.

Samsung-Galaxy-2015-invitation-1600x1077 Samsung-Galaxy-Note-5-S6-Edge-plus-marketing-121 Samsung-Galaxy-Note-5-S6-Edge-plus-marketing-11 Samsung-Galaxy-Note-5-S6-Edge-plus-marketing-09

 Zdroj: theverge

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru