Samsung Galaxy Buds Live: nový sok pro AirPods

Samsung Galaxy Buds Live: nový sok pro AirPods

Dobrý zvuk a dlouhá životnost baterie s neobvyklým designem jsou alternativní bezdrátová sluchátka k AirPods. Nejnovější skutečná bezdrátová sluchátka do uší společnosti Galaxy Buds Live se liší od ostatních produktů na trhu. Jsou do tvaru fazole, které si dáte do ucha, kde skvěle drží.

Sluchátka se vejdou do mušle ucha – prohlubeň mezi ušním kanálem a chrupavkou na zadní straně ucha. Mají otevřený tvar, který ničím neblokuje ušní kanál. Pouze uspořádají mřížku reproduktoru tak, aby se zvuk promítal do ušního otvoru. Malé silikonové křídlo, jehož dvě velikosti jsou v balení, se drží proti vnitřní straně ucha, na zadní straně špunty, aby se udržovalo na místě. Vypadají velmi zvláštně, ale po vložení jsou docela pohodlné a nevyčnívají od ucha.. Není to pro ty, kteří dávají přednost izolaci silikonových špuntů do uší.

Specifikace

Odolnost vůči vodě: žádná (IPX2)

Připojení: Bluetooth 5.0, SBC, AAC, SSC

Životnost baterie: 8 hodin (až 28 hodin s pouzdrem)

Rozměry uší: 16,5 x 27,3 x 14,9 mm

Hmotnost uší: 5,6 g každý

Velikost řidiče: 12 mm

Rozměry nabíjecího pouzdra: 50,0 x 50,2 x 27,8 mm

Hmotnost nabíjecího pouzdra: 42,2 g

Nabíjení pouzdra: USB-C, bezdrátové nabíjení Qi

Snímek obrazovky 2020-08-26 v 9.08.48

Připojení a ovládací prvky

Buds Live jsou kompatibilní se všemi standardními zařízeními Bluetooth, včetně zařízení Android, iPhones, iPad, Mac a Windows 10. Připojení k Galaxy Note 20 Ultra, OnePlus 8 Pro, iPad Pro, iPhone 11 Pro a Surface Pro 7 bylo vynikající. Aplikace Galaxy Wearable v systému Android zpracovává nastavení a aktualizace v systému Android. Aplikace Galaxy Buds na iPhone dělá totéž.Párování je stejně jednoduché jako první otevření pouzdra nebo stisknutí a přidržení obou ušních uší po dobu tří sekund pro každé další párování. V systémech Samsung a Windows se zobrazí vyskakovací okno pro rychlé párování, na které stačí klepnout. V systému iOS budete muset provést ruční nastavení.

Zapnutím potlačení šumu se zkrátí doba přehrávání přibližně o dvě hodiny (až 21 hodin s pouzdrem). Doba hovoru je až 5,5 hodiny.

Galaxy Buds Live jsou vyrobeny z recyklovaného plastu, baterie jsou vyměnitelné a klapky na uši jsou obecně opravitelné. Společnost Samsung by měla být oceněna za to, že dokáže vyrábět malá, dobrá sluchátka, která lze skutečně opravit. Nebudou pro každého, ale Samsung Galaxy Buds Live jsou jedinečnou sadou sluchátek Bluetooth, která stojí za pozornost.

 

Zdroj, foto: theguardian.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru