Dnes vyšlo 15 článků

Samsung Galaxy 11: Jak vypadá trénink na záchranu země?

Samsung se snaží propagovat #GALAXY11 již několik měsíců. O co vlastně jde? Jde o fotbalový zápas proti mimozemšťanům. A lidé samozřejmě ke svému úspěchu potřebují Samsung. A nyní se do boje přidává i nová vlajková loď od Samsungu, Galaxy S5.

O co jde? Má se konat fotbalový zápas mezi Zemi a mimozemšťany. Když lidé vyhrají, tak Země bude zachráněna. A tak byli vybráni ti nejlepší hráči, jako např. Messi, Ronaldo nebo Rooney, aby zápasili za zemi.

A #GALAXYS5 jim pomáhá v tréninku. Dokonce lze říci, že je jeho klíčovým prvkem. Má totiž všechny nutné funkce. Dokáže zároveň využívat LTE i Wi-Fi sítě, má rychlou kameru a je voděodolný.

ronaldo

Fotbal? Jedině s mobilem v kapse!

A aby toho nebylo málo, tak je ukázán i monitor srdečního tepu – jedná se o první smartphone, který má něco takového zabudované. A krátce se zde objeví i chytré hodinky Gear Fit.

Kromě samotných videí, které jsou mimochodem vážně udělané (a kdo ví, kolik zaplatili za účast všech fotbalistů) jsou zde dostupné i hry na Android. Pokud jste fanoušky fotbalu, tak vám doporučujeme si tyto hry zahrát a podívat se na všechny videa.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru