Samsung chce odlákat uživatele iPhone. Nabízí jim Galaxy S6 Edge a Note 5 na zkoušku

Samsung vám dává možnost na 30 dní si vyzkoušet nový Galaxy S6 Edge nebo Note5 jen za cenu jednoho dolaru. Má to ale háček. Půjčí vám ho, jen pokud máte iPhone.

Když Apple konečně představil velký iPhone, hodně lidí přešlo z Androidu. A Samsung se je teď snaží nalákat zpět.

samsunggalaxy

Note 5 se minimálně letos vůbec nedostane na evropský trh, cena S6 Edge je podobná jako ceny iPhonu 6 a 6 Plus

Samsung Ultimate Test Drive je přístupný pouze uživatelům iPhonu. Ostatní uživatelé mohou web SamsungPromotions.com navštívit, ale ze zařízení bez iOS se jim nepůjde zaregistrovat. Majitelé iPhonu si vyberou, jaký ze dvou nejnovějších Samsungů chtějí za dolar vyzkoušet, a když je měsíc u konce, nemají žádnou povinnost jej koupit. Testovací souprava je dodávána s aktivovanou SIM kartou s datovým tarifem operátora, kterého používáte u iPhonu.

samsungpromotions

Aktuálně však na webu píší, že děkují za náš zájem, ale k dispozici zrovna nemají ani jeden smartphone. Všechny jsou půjčené.

Zisky Samsungu už nějakou dobu klesají. Je to především díky rostoucí konkurenci smartphonů střední třídy od čínských výrobců Xiaomi a Huawei. S příchodem iPhone 6 se věci ještě zhoršily. Apple ukradl značnou část podílu Androidu a nejvíce to zasáhlo právě Samsung.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru