Dnes vyšlo 15 článků

Samsung byl rychlejší než Apple! Představil bezdrátová sluchátka, která všichni čekají u iPhonu 7

Společnost Samsung představila dvojici nových produktů. Prvním produktem je sada bezdrátových sluchátek Gear IconX, která svým designem připomínají populární Bargi Dash. Sluchátka jihokorejského giganta se připojují k mobilnímu telefonu prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. A druhým produktem je vodotěsný fitness tracker Gear Fit 2 s 1,5 palcovým zakřiveným Super AMOLED displejem, GPS a monitorem srdečního dechu. Ale zaměříme se především na specifická sluchátka.

Sluchátka Gear IconX disponují vnitřní pamětí o velikosti 4 GB, do které si můžete nahrát přes svůj mobilní telefon skladby. Sluchátka, jejichž cena je 199,99 dolarů (cca 4 700 korun), jsou vybavená několika fitness senzory pro sledování pohybu a tepové frekvence. Údaje jsou následně synchronizované s aplikací S Health, která má vestavěnou funkci hlasového trenéra. A nechybí ani dotyková plocha.

samsunggeariconx2

Gear IconX od Samsungu

K Gear IconX dostanete speciální obal, který slouží jako nabíjecí stanice pro sluchátka. A výdržnost baterie je při streamování hudby 2,5 hodiny a při přehrávání hudby, která je uložená přímo v paměti sluchátek, 3,5 hodiny. V prodeji budou sluchátka v třetím kvartálu letošního roku, a to konkrétně v černé, modré a bílé barvě.

samsungiconx

Obal slouží i jako nabíjecí stanice pro sluchátka.

A jaká je kvalita těchto sluchátek? První recenze prozrazují, že Gear IconX jsou docela dobré. Nicméně server TechCrunch podotkl, že sluchátka by doporučil pouze ke cvičení kvůli nedostatečné výdržnosti baterie. A server Gizmodo zase dodal, že kvalita zvuku je působivá.

O velice podobných sluchátkách se spekuluje také ve spojitosti s připravovaným iPhonem 7 od Applu. Předpokládá se, že iPhone 7 bude mít bezdrátová sluchátka podobná Gear IconX, tudíž s dotykovou plochou a bez kabelu. A také by se měla nabíjet obdobně jako novinka jihokorejského výrobce.

Zdroj / Foto: MacRumors

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru