Samsung brzy představí smartphone připomínající iPhone 6

Jihokorejská společnost Samsung se při navrhování vlajkových lodí Galaxy S7 a Galaxy S7 edge inspirovala u konkurenční společnosti Apple. Ačkoliv mají chytré telefony několik společných rysů s iPhonem, z velké části mají vlastní konstrukční identitu. Zejména model Galaxy S7 edge s ohnutými hranami je stylový smartphone. Ale ve chvíli, kdy to vypadalo, že se Samsung vydá vlastní cestou a přestane kopírovat od jablíčkové společnosti, uniknou fotografie dalšího telefonu Samsung.  

Jak by asi vypadal iPhone 6s, pokud by objevit fotoaparátu měl čtvercový tvar a pokud by byl umístěný v rohu? Pravděpodobně by vypadal následovně:

134704937

Samsung Galaxy C5 se nápadně podobná iPhonu.

Ale ne, nejedná se o návrh nějakého fanouška iPhonu 7. Uniklé obrázky představují skutečný smartphone značky Samsung, který se brzy objeví na trhu. A model by měl získat označení Galaxy C5, přičemž písmeno „C“ by mělo znamenat „Copy“ (kopírování). Snímky zveřejnil jako první v pátek portál Tencent Digital.

Samsung se chystá vydat dvě verze, a to konkrétně Galaxy C5 s 5,2 palcovým displejem a Galaxy C7 s 5,7 palcovým displejem. A nové kovové telefony budou také v barvě růžového zlata, jak můžete vidět na obrázku níže.

134704938

Dokonce se objeví také provedení v růžovém zlatu.

Chytré telefony budou mít HD Super AMOLED displej, 4GB RAM, 32GB anebo 64GB vnitřní paměť a 16 megapixelový fotoaparát. Menší Galaxy C5 bude osazen procesorem 617 a baterií s kapacitou 2 600 mAh. Zatímco větší Galaxy C7 bude vybaven procesorem Snapdragon 625 a baterií s kapacitou 3 300 mAh.

Oba modely se budou prodávat na asijském trhu a pravděpodobně se na americký trh nedostanou. Samsung Galaxy C5 bude stát 336 dolarů a Samsung Galaxy C7 bude stát 397 dolarů.

Zdroj / Foto: BGR

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru