Samsung bojoval proti iPhonu 6s polštáři a peřinami

Trolling Applu je pro Samsung určitě zábavným koníčkem. Informovali jsme vás už o mnoha reklamách, na kterých bylo jasně vidět, že poukazují na nedostatky iPhonu. V pátek, kdy se začaly ve světě prodávat iPhony 6s a 6s Plus, Samsung opět vyrazil do boje. Jak jinak než vtipně a stylově.

V jednom oblíbeném Apple Storu v Londýně se objevily dva týmy zastánců Samsungu. Dávaly najevo, že stát ve frontě na nový iPhone je úplně zbytečné, když můžete mít Galaxy S6 Edge. A ve stejném duchu se nese i tweet Samsungu. Proč stát ve frontě, když Galaxy S6 Edge Plus můžete mít hned?

samsungtweet

Polštáře pro všechny

První skupina před Apple Storem v Regent Street rozdávala modré deky a polštáře. Neidentifikovali se jako zástupci Samsungu, nicméně na polštářích a přikrývkách byl hashtag #NextisNew. Přesně tenhle slogan používá Samsung k propagaci svých nových telefonů řady Galaxy.

nextisnew

Podle International Business Times jsou polštáře a přikrývky nápadem marketingové firmy Iris, která pro Samsung dlouhodobě vymýšlí podobné akce. Tentokrát se jim to opravdu povedlo. Komu by se při dlouhém čekání nehodil polštář na schrupnutí?

Po probuzení přišla druhá vlna

Jakmile vyšlo slunce, dorazila před stejný obchod druhá marketingová skupina. Tentokrát už bylo jasné, o co jde. Lidé měli bílé mikiny a na batohu cedule hlásající, že pokušení změnit telefon je teď větší.

CPuyh2QWsAAtxwS

Těžko říct, zda Samsung někoho dokázal přesvědčit. Lidé, kterým nevadí stát hodiny ve frontě, jsou většinou věrní fanoušci Apple. Kreativita téhle kampani ale rozhodně nechyběla.

Komentáře

Nahoru