Dnes vyšlo 15 článků

Samoobslužné Z-Boxy: Zásilkovna rozšiřuje své služby

Samoobslužné Z-Boxy: Zásilkovna rozšiřuje své služby

Zásilkovna pravděpodobně už převálcovala Českou poštu a míří ještě dál. Zásilkovna nově zajistí výdej a příjem zásilek pomocí výdejních boxů, jaké známe například od MALL, Alzy, Rohlíku nebo Pilulky.

Zásilkovna je nejjednodušším způsobem odesílání a přijímání zásilek. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci, kde si jednoduše založíte profil a pak jen vyplňujete údaje o příjemci. Zásilku zaplatíte kartou a pak jen odnesete zásilku na libovolnou pobočku k odeslání. Příjemce pak obdrží SMS kód, díky kterému mu bude zásilka vydána. Vše je naprosto jednoduché, nemusíte vypisovat žádné speciální lístky nebo se prokazovat občanským průkazem.

Nyní se Zásilkovna opět snaží zjednodušit své služby. Přichází s tzv. Z-boxy. Box je poháněn solárními panely, což znamená, že může stát naprosto kdekoliv, je zkrátka soběstačný. Z-box je zcela samoobslužný a budete ho ovládat pomocí mobilní aplikace. Lze přes něj zásilku přijímat, ale i odesílat.

Cílem Zásilkovny je dostat se do míst, kam se běžně jejich služba nedostane. Z-boxy by se měly objevit v menších městech a na vesnicích. Zároveň v rezidencích, v obchodních centrech nebo na parkovištích. Z-box bude možné otevřít 24/7. Do konce roku je v plánu spustit až 150 Z-boxů. Nyní jich je už po České republice rozmístěno 11.

 

Zdroj, foto: zasilkovna.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru