Samolepící etikety

Doba, kdy obrandování produktů byl složitý a zdlouhavý proces, je již za námi. Díky vývoji technologií v tiskařském průmyslu, dnes můžete umístit jakýkoli informační štítek či etiketu kamkoliv se vám zachce. Průkopníkem této moderní technologie u nás je Smart Variable Services (SVS), která již více než 20 let dodává své produkty takřka do všech průmyslových odvětví.

Samolepicí etikety společnosti SVS se mohou pyšnit výbornou kvalitou a co je hlavní, i vysokou odolností. Odolnost je právě tím důvodem, proč samolepicí etikety našli své uplatnění v automobilovém průmyslu, jelikož vynikají vysokou životností a odolností proti oděru, otěru, vlhkosti, UV záření a chemikáliím. Používají se jako typové štítky pro označení dílů, motorů, karoserií a elektronických součástek

Automobilový průmysl ale jedním z mnoha segmentů, kde se samolepicí štítky používají. Dalším neméně důležitým odvětvím je farmaceutický průmysl, pro který firma SVS dodává etikety určené na krabičky, lékovky, tuby a jiné, další formy obalů.  Samolepicí etikety jsou jedinečné ostrostí textu, barevnou sytostí, možností braillova písma a neviditelného tisku pro zaručení originality výrobku. A co je důležité, jsou zdravotně nezávadné, jelikož jsou tištěny barvami dle normy (EN 71-3).

Výše uvedené informace jsou možná mnohým ze čtenářů již známé, ale víte, že etikety mohou být i inteligentní? Ano, inteligentní! Etikety společnosti SVS poznají stáří výrobku, jeho teplotu či vlhkost a dokonce mohou být i elektronické. Elektrické obvody umožňují nahrát informace o výrobku přímo do etikety. Tyto informace mohou být zpracovány bezdrátově, a to i na delší vzdálenost. Díky tomu výrobci mohou šetřit své náklady a zvyšovat kvalitu svých produktů.

Více se o etiketách a jejich výrobě dozvíte na stránkách českého výrobce www.svs.eu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru