Pro malé holčičky vznikl v New Yorku prvotřídní salón krásy

Každá holčička chce být krásná, už od nízkého věku. Pro tyto potřeby vznikl v New Yorku nadstandardní salón krásy, který je určen především pro nezletilé mladé dámy. V tomto salónu jim nabídnou doopravdy kvalitu a vše od A-Z (manikúra, pedikúra, obličejové masky…).

Snem každé malé holčičky je být velká a krásná. Už od útlého věku si malé holčičky zkoušejí maminčiny šaty nebo boty na podpatku, občas se i stane, že si na chvíli půjčí kosmetickou tašku. Prostě dělají, co nejvíce mohou, aby byly co nejkrásnější, a aby se přiblížily co nejvíce dospělým.

V současnosti se dá i říct, že hry na princeznu, na módní salón nebo dokonce na zářící hvězdu módního mola několika-násobně realističtější.

Chcete-li konkrétní příklad, tak v New Yorku otevřeli salón krásy s názvem „Girl’s Gotta Spa“ určený především pro nezletilé “mladé dámy”.

A Girl's Gotta Spa!

V tomto salónu se o “mladé dámy” postarají doslova od A-Z – pedikúra, manikúra a módní účes – bez tohoto domů prostě neodejdou…

A Girl's Gotta Spa!

Ve Spojených Státech se podobná místa stávají čím dál tím více populárnější…A Girl's Gotta Spa! A Girl's Gotta Spa!

Nabídka nadstandardní péče o celé tělo, módní účesy a také čokoládové masky na obličej.A Girl's Gotta Spa! A Girl's Gotta Spa!

A Girl's Gotta Spa!

Mladé klientky tohoto salónu odpočívají především u baru a popíjejí nealkoholické koktejly. V tomto místě si můžete dokonce udělat oslavu svých narozenin – s karaoke, pizzou a vlasovými doplňky, které si následně mohou odnést domů.

A Girl's Gotta Spa!Tato „zmrzlina“ je ve skutečnosti mýdlo s nejrůznějšími přísadami.A Girl's Gotta Spa! A Girl's Gotta Spa! A Girl's Gotta Spa! A Girl's Gotta Spa!

Zdroj, creativelife.cz

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru