Šálek kávy s generálním ředitelem Apple – za 185 000 dolarů

Šálek kávy s generálním ředitelem Apple – za 185 000 dolarů

Vždycky jste se chtěli setkat s Timem Cookem, generálním ředitelem Apple? Tyto sny se nyní stávají realitou – tedy pokud náhodou máte 185 000 dolarů navíc.

Příspěvek zveřejněný na webu Charity Buzz nabízí jedinečnou celoživotní příležitost dát si kávu s Timem Cookem v sídle společnosti Apple. Toto se však povede jenom zájemci s nejvyšší nabídkou. Ta aktuální činí 185 000 dolarů, což je asi 3,7 milionů Kč.

Tim Cook, generální ředitel Apple

Tim Cook, generální ředitel Apple

Posezení u kávy je plánováno pro dvě osoby, bude trvat 30 minut až hodinu. Výtěžek z aukce bude přínosem pro Centrum spravedlnosti a lidských práv.

Tim Cook ale není jedinou osobností – celebritou, se kterou se můžete setkat. Můžete si vydražit i čas strávený s Robertem DeNirem (americký herec) nebo Elonem Muskem (spoluzakladatel internetového platebního systému PayPal).

Svoji nabídku na šálek kávy s Timem Cookem (nebo na kteroukoli další aukci) můžete umístit naweb charitybuzz do 14. května.

Zdroj: mashable.com

Obrázek: charitybuzz.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru