Dnes vyšlo 15 článků

Saints Row IV za dveřmi

A je to tady! Saints Row, který se proslavil především, jako mnohem uvolněnější alternativa Grand Theft Auto (GTA) se již téměř dočkal svého 4. dílu! Jeho vývoj byl natolik perný, že dokonce změnil celé vývojářské studio, na něm pracující.

Tvůrci hry si však mohou pomalu, ale jistě oddechnout. Hra totiž přesla do tzv. zlaté (gold) fáze, což znamená jen jedno. Hra je již kompletně hotová a už ji stačí jen vylisovat, úhledně zabalit do pěkných obalů a začít distribuovat.

Saints Row se za pár let své existence proslavilo velkým počtem DLC (downloadable content – stahovatelný obsah do hry) a u příležitosti vydání Saints Row IV oznámili vývojáři tzv. Season Pass, který si lze zakoupit a hráč následně dostává po dobu jednoho roku 33% slevu na všechny DLC k Saints Row IV. Pro zarputilé fanoušky možná velmi positivní zpráva.

Saints Row IV vychází, jak na Xbox 360 a PS3, tak samozřejmě také na tradiční PC a to už 23. sprna 2013! Čekání na něj si tak můžete zkrátit třeba tímto trailerem, který prozrazuje, na co bude nový Saints Row zaměřen… tak se dívejte pozorně 🙂

 

Student, recenzent, filozof a skladatel. Tvrdí, že člověk by si měl každý den rozšiřovat své obzory a neustále uplatňovat kritické myšlení. Stál u zrodu projektu Svatantra a ve volném čase se věnuje také komponování hudby. Má rád přírodu, moudré lidi, metafyziku a je fascinován neznámem. V současné době přispívá na několik webů a píše především o přírodě a počítačových hrách.

Komentáře

Nahoru