Vlhčené ubrousky sníží plýtvání vodou

Žádná sprcha? Žádný problém. S vlhčenými ubrousky jménem Epic Wipes můžete vyrazit do přírody, aniž byste řešili otázku hygieny. Obrovské vlhčené ubrousky, které jsou šetrné k životnímu prostředí, má pod svými křídly Dr. Aeneas Janze. Během vojenského působení v Afganistanu si uvědomil nutnost podobného produktu, protože se svými kolegy působil v prašném a nehostinném prostředí opuštěných částí země. Vysoké teploty byly nesnesitelné a sprchy byly nedostupné, a tak Dr. Aeneas Janze hledal způsob, jak se umýt. A začal se psát příběh vlhčených ubrousků.  

Klasické vlhčené ubrousky jsou příliš malé a křehké. Samotné uzavíratelné balíčky nebyly natolik hygienické při častém otevírání. Další výzkum ukázal, že většina podobných výrobků na trhu není účinná pro čištění celého těla, protože obsahuje toxické látky. A z tohoto důvodu začal tříletý vývoj velkých čisticích ubrousků, během něhož se testovala celá řada materiálů. A výsledkem jsou Epic Wipes.

epic wipes

Vlhčené ubrousky Epic Wipes

Epic Wipes jsou vlhčené ubrousky o velikosti ručníku balené jednotlivě. A respektují trendy zdravého životního stylu, přičemž ubrousky použijete prakticky kdekoliv – na poli, v tělocvičně, na cestě do zasedací místnosti a všude tam, kde se nemůžete osprchovat.

epic wipes 2

Epic Wipes se dají použít kdekoliv.

Vlhčené ubrousky jsou 16x větší než standardní vlhčené ubrousky (80 centimetrů široké a 50 centimetrů vysoké), tudíž tělo snadno a účinně očistíte. A vystačíte si pouze s jedním kusem.

epic wipes 3

Ubrousky dáte do kapsy a můžete jít.

Vlhčené ubrousky jsou vyrobené z bambusu a jsou rozložitelné v přírodě, tudíž jsou šetrné k životnímu prostředí. Výrobní materiály jsou přírodní a bezpečné. Většina ubrousků, které jsou k dostání v běžných obchodech, obsahuje endokrinní disruptory a karcinogeny, jako jsou parabeny, ftaláty a triscolan. Kdežto vlhčené ubrousky Epic Wipes obsahují přísady, které jsou pro kůži výživné a bezpečné.

epic wipes 4

Vlhčené ubrousky použijete tam, kde není sprcha.

Vlhčené ubrousky Epic Wipes hledají podporu na crowdfundingovém portálu Kickstarter.com, přičemž cílem bylo získat 10 000 dolarů. A čtyři dny před koncem projekt má na kontě 28 270 dolarů. A cena? Za 4 kusy zaplatíte 14 dolarů a za 10 kusů zaplatíte 20 dolarů.

Zdroj / Foto: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru