Dnes vyšlo 15 článků

S touto službou najdete vhodné místo k bydlení na základě vašeho platu

Určitě jste už někdy koketovali s myšlenkou, že se přestěhujete do zahraničí. Nicméně tyto velké plány většinou zhatí finanční situace. A právě na ni se zaměřuje bezplatná internetová platforma jménem The Earth Awaits.

Prostřednictvím nástroje The Earth Awaits vyhledáte ideální místo k bydlení, a to na základě měsíčního příjmu. A dále tento nástroj zohlední i vaše preference, jako jsou kvalita života, počet členů rodiny, stupeň kriminality a úroveň znečištění. Částka zahrnuje průměrné ceny za bydlení, jídlo a dopravu v daném místě.

the-earth-awaits

Stačí zadat měsíční příjem, respektive částku, kterou můžete uvolnit na bydlení. Dále stanovíte své preference a vyberete vhodné kontinenty. Následně vám služba nabídne všechna místa vyhovující vašim požadavkům. Nakonec si projdete výsledky vyhledávání, u kterých jsou k dispozici fotky s částkou potřebnou na bydlení. A nechybí ani podrobnosti, jako například blízkost letiště či průměrná rychlost internetového připojení.

Tato platforma získává informace z databáze průměrných životních nákladů – Numbeo. A informace o lokalitách jsou čerpány z volně dostupných webů jako Wikipedia.

the-earth-awaits-2

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru