S touto nabíječkou nabijete telefon z 0 % na 70 % za 20 minut

Společnost MediaTek představila na veletrhu Computex 2016 nabíječku pro chytré telefony s názvem Pump Express 3.0, přičemž nová metoda rychlého nabíjení slibuje nabití baterie telefonu z 0 % na 70 % za pouhých 20 minut. A pokud ponecháte telefon na nabíječce pouhých 5 minut, můžete uskutečnit hodinový telefonát.

Společnost tvrdí, že nabíječka je nejen rychlejší, ale také efektivnější, a tak za sebou zanechává velice nízké teploty. Elektrický proud putuje z adaptéru přímo k akumulátoru, v čemž je hlavní kouzlo rychlého nabíjení.

pumpexpress

Smartphone nabijete z 0 % na 70 % za 20 minut. Zdroj: Content

I když to zní nebezpečně, společnost MediaTek se postarala o 20 zabezpečovacích metod, které nechtěla jmenovat. Nicméně nemáte se ničeho obávat, protože nehrozí ani přehřívání nabíječky.

Zdroj: GSM Arena

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru