Dnes vyšlo 15 článků

S touto kartou ChatSIM si užijete neomezené chatování po světě za 1 Kč denně

Při cestování mimo zónu Evropské unie budete hledat vhodný tarif. Tuzemští operátoři si účtují poměrně vysoké poplatky za roamingové služby, a proto se vyplatí pořídit si buď lokální balíček anebo tarif. Ale pokud potřebujete pouze připojení k internetu, abyste mohli využívat chatovací služby, potom přichází revoluční ChatSIM.

Služba ChatSIM je ve své podstatě roční paušál s neomezeným připojením k internetu, které se dá využívat až ve 150 zemích světa. Bohužel, s touto kartou nemůžete surfovat po internetu, ale pouze poslouží komunikačním službám, jako jsou WhatsApp, Messenger, QQ International, WeChat, LINE, Telegram, BBM, Hike či Kakao.

chatsim

Zdroj: ChatSIM

Pořizovací cena mezinárodní karty ChatSIM začíná na 790 korunách, přičemž v této ceně je zahrnutý i roční paušál v hodnotě 395 korun. Pokud budete chtít po roce prodloužit tento paušál, potom zaplatíte už jen 395 korun na další rok. Už vám potom nebude nic bránit v tom, abyste posílali textové zprávy či emoji. Ale pozor, pokud budete chtít posílat fotky či video přes tuto službu, musíte ještě dokoupit multimediální kredit.

  • 2 000 kreditů (+400 kreditů zdarma) – 395 korun
  • 5 000 kreditů (+1 000 kreditů zdarma) – 980 korun
  • 10 000 kreditů (+2 000 kreditů zdarma) – 1 960 korun

Z kreditů se potom bude odečítat určitý počet kreditů za přenesený megabajt, přičemž výše odečteného kreditu závisí na tom, v jaké se budete zrovna nacházet zóně.

Službu ChatSIM využijete pouze pro komunikační služby, nikoliv pro mapy, hledání míst, kupování jízdenek a podobě. Ale pokud se na to podíváme z druhé stránky, když cestujete do zahraničí na dovolenou, určitě není vašim účelem celou dobu si psát s přáteli. ChatSIM využijí zejména lidé, kteří hodně cestují a potřebují být neustále v kontaktu i se spolupracovníky, klienty a podobně. Nicméně jen tak na týdenní dovolenou se to nevyplatí.

A pokud budete potřebovat skutečné připojení k internetu v zahraničí, potom je lepší pořídit si lokální tarif, abyste mohli internet využívat plnohodnotně.

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky: ,

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru