Dnes vyšlo 15 článků

S tímto perem můžeš kreslit jakoukoliv barvou na světě!

Scribble Pen patří mezi jednu z prvních inteligentních tužek na světě. Díky speciální inkoustové cartridge a skeneru je toto pero schopné ,,napodobit“ barvu, kterou si vyberete. Toto pero je navíc inteligentní, takže ho můžete pomocí synchronizace propojit se speciální aplikací ve vašem tabletu či mobilním telefonu.

S tímto perem zkrátka nakreslíte úplně cokoliv a s přesnou barvou. Takže pokud budete chtít nakreslit třeba  mistra Yodu a nebudete vědět, jakou zelenou na jeho obličej použít, jednoduše přiložíte pero, zmáčknete tlačítko, rozsvítí se vám barevná dioda a barva se vám automaticky namíchá a vy si tak můžete vesele kreslit.

Scribble-Pen-top4

Na výběr máte ze 2 variant

Aby toho nebylo málo, Scribble Pen se dá sehnat ve 2 variantách. První verze tohoto pera je určena pro psaní a kreslení na papír a stojí 249 dolarů (cca 6200 korun). Druhá verze tohoto pera je určena pro tablety a stojí 119 dolarů (cca 3000 korun). A pokud vás zaujaly obě tyto verze, můžete si je zakoupit ve výhodném balíčku za 300 dolarů (cca 7500 korun). Předobjednávky můžete uskutečnit na oficiálních stránkách

atmg1y-i

Zdroj: Refresher

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru