S tímto nástrojem stáhnete zdrojový kód jakékoliv webové stránky

V začátcích se nezkušení kodéři musí poprat s mnoha překážkami. A pokud chcete ze zvědavosti nahlédnout do nitra určité webové stránky, pohrát si s jejím designem anebo prozkoumat samotný zdrojový kód, nabízí se vám hned několik způsobů. Pravděpodobně si zobrazíte zdrojový kód či stáhnete webovou stránku přímo v prohlížeči.

Samozřejmě, u základních změn vám budou tyto možnosti vyhovovat. Nicméně, nebudete spokojení s tím, že si stránka neustále zachová originální strukturu souborů, jejich názvy a návaznosti. U hlubších změn potřebujete větší zásah do zdrojového kódu, což vám umožní online nástroj zvaný Website Downloader. Přes tento nástroj si stáhnete kompletní webovou stránku společně se soubory v adresářích.

website downloader

Website Downloader

Na webové stránce zadáte URL adresu webové stránky, kterou chcete stáhnout, a vaši e-mailovou adresu. Poté vám přijde na e-mail kompletní kopie zadané webové stránky v archivu (zobrazí se i v samotném prohlížeči okna). Pokud chcete stáhnout obsáhlejší webovou stránku, můžete čekat i dvacet minut.

Získáte tak přístup k HTML souborům, CSS souborům a assetům ve formě obrázků. A dále budete mít k dispozici strukturu JS souborů.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru