S tímto kablíkem bezdrátová sluchátka AirPods neztratíte

Společnost Apple představila na letošní konferenci Keynote 2016 bezdrátová sluchátka AirPods. V České republice budou k dostání koncem října za bezkonkurenční cenu 4 990 korun. AirPods snoubí celou řadu funkcí a bezdrátovou technologii. Nicméně, nevýhodou je, že pokud zrovna nebudete mít pecky v uších, snadno a rychle je ztratíte.  

Bezdrátová sluchátka disponují senzory, které slouží k intuitivnímu ovládání. Přenosná krabička, ve níž se sluchátka při zakoupení nachází, je vybavená vlastní baterií, prostřednictvím které se sluchátka dobíjí. Ale na druhou stranu, nevýhodou je, že kvůli drobné konstrukci se dají bezdrátové pecky snadno ztratit. Této příležitosti se chytil výrobce Spigen a představil naprosto jednoduchý produkt, který zabrání ztrátě AirPods.

AirPods Strap je primitivní produkt, který pouze potvrzuje pravidlo, že v jednoduchosti je krása a síla. Ve své podstatě se jedná o kabel propojující vzájemně levé a pravé sluchátko. Když vám z ucha pecka vyklouzne, zůstane viset na drátu a neztratíte ji. Za toto praktické příslušenství zaplatíte 10 dolarů.

Zdroj: Phone Arena

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru