S tímto gadgetem i při sedavém zaměstnání spálíte kalorie

Stále více firem se snaží najít způsoby, jak u svých zaměstnanců zvýšit produktivitu práce, aniž by to mělo dopad na jejich zdraví. Zajímavým řešením pro kanceláře je například chodící pás, který se nainstaluje k vyššímu stolu, a tak může člověk pracovat za chůze. Další alternativou je HOVR, jehož cílem je zvýšit produktivitu a ulevit zdraví.

Gadget HOVR se stal hitem crowdfundingového portálu IndieGoGo, kde v rámci kampaně vybral neuvěřitelných 561 tisíc dolarů.

hovr

Zdroj: HOVR

Jestliže patříte do skupiny lidí, která má sedavé zaměstnání, potom vás HOVR osloví. Jedná se o houpačku skládající se ze dvou hýbajících se ploch, na které odložíte své nohy. S HOVR se budou vaše nohy neustále hýbat a vrtět, přičemž těmito pohyby spálíte kalorie a zvýšíte soustředěnost. Určitě jste se už někdy nachytali, že když jste nervózní a pod tlakem, tak třepete nohou. HOVR vás v tom bude pouze podporovat.

Dokonce si můžete stáhnout aplikaci, prostřednictvím které budete sledovat svou aktivitu. Stanovíte si cíle a budete měřit, kolik kalorií denně spálíte.

Gadget vznikl ve spolupráci s vyhlášenou klinikou Mayo Clinic a chicagskou univerzitou. Tento prostředek pro zvýšení produktivity práce vás vyjde na 89 dolarů.

Zdroj: IndieGoGo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru