S pomocí Google Maps urazil 8047 kilometrů

Vybaven pouze Android telefonem, navigací v podobě Google Maps a odolnými botkami urazil seržant americké armády Winston Fiore přes 8047 kilometrů.

Fiore se vydal na charitativní pochod v říjnu minulého roku. Za cíl si dal, že se pokusí díky tomuto pochodu získat dostatek finančních prostředků pro nadaci zajišťující zdarma operace pro děti s rozštěpem patra v rozvojových zemích. Svůj výlet pojmenoval jako Smile Trek (Zábavný výlet). Procestoval Brunei, Čínu, Laos, Malajsii, Filipíny, Singapur, Taiwan, Thajsko a Vietnam. Jak sám uvedl, na cestě využíval k nalezení nejoptimálnější cesty pouze Google Latitude (aplikace zobrazující v reálném čase polohu vašich přátel na mapě světa), MyTracks (aplikace mapující cestu, kterou jste urazili) a Google Translate (online překladač). Jeho pouť skončila včera – po 408 dnech. Nakonec se mu podařilo sesbírat celkem 65 000 dolarů.

Zdroj: Mashable.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru