S novým Explorerem lze vyhrát notebook a další zajímavé ceny

S novým Explorerem lze vyhrát notebook a další zajímavé ceny

Nově upravený Internet Explorer 8, který má ušetřit mnoho času, speciálně připravený pro náruživé uživatele, připravila společnost Mediatel ve spolupráci s Microsoftem. Upravená verze prohlížeče obsahuje akcelerátory a spoustu dalších vylepšení, která vám usnadní hledání. Kdy pomocí jediného kliknutí myši si můžete najít firmu podle  telefonního čísla, nebo zobrazit adresu na mapě. Kdo si novou verzi stáhne v době od 28. června do 26. července může vyhrát notebook HP Pro Book 5310m nebo další zajímavé ceny.

Soutěž je dělená celkem do 5ti kol. Úterý a čtvrtky, vždy okolo 10 hodiny se vám zobrazí v přednastavené záložce Mediatel v nové verzi prohlížeče soutěžní otázka. Pokud správně zodpovíte otázku a budete nejrychlejší, tak máte šanci na zisk jedné z cen.

Každý týden může uživatel nové verze IE 8 vyhrát některou z osmi cen od společnosti Microsoft. Poslední týden soutěže (úterý 27. července) budou k dispozici 3 soutěžní otázky. Kdo na všechny odpoví správně a bude nejrychlejší, získá hlavní cenu a to notebook.

Vítěz jednotlivého kola bude vyhlášen pokaždé následující týden ve středu do 12 hodin.

Výherce hlavní ceny bude vyhlášen ve čtvrtek 29.července také do 12 hodin.  Kontaktován bude prostřednictvím e-mailu. Všechna jména vítězů budou zveřejněna ne webové stránce společnosti Mediatel.

Více informací o soutěži na  www.mediatel.cz/aktuality/soutez

V oblasti informatiky se zajímá o počítačovou grafiku. Spolupracuje s HC Oceláři Třinec a tvoří wallpapery pro jejich stránky a potisky do Fanshopu. Také spravuje web strakonického hokeje a je majitelem portálu o hokejové krajské lize. Dále se zajímá o první pomoc, kterou studuje více jak pět let a stará se o první pomoc ve škole. Navštěvuje střední a jazykovou školu ve Volyni, studuje obor přírodovědné lyceum.

Komentáře

Nahoru