S novou verzí Pokémon GO máte větší šanci chytit vzácné Pokémony

Společnost Niantic připravuje aktualizaci mobilní hry Pokémon GO, která by měla usnadnit vystopování vzácných Pokémonů. Tato aktualizace by mohla motivovat hráče, kteří už chytili všechna digitální zvířátka ve svém okolí.

Hráči obdrží bonus, když chytí dostatek Pokémonů stejného typu. Například pokud chytíte 50 vodních Pokémonů, získáte speciální medaili. A díky ní zvýšíte šanci, že narazíte na vzácného vodního Pokémona. Dopředu se tedy můžete rozhodnout, jaké Pokémony budete chytat, abyste snadněji narazili na určitého vzácného jedince.

A pokud ulovíte Pokémona patřícího do dvou kategorií zároveň, získáte bonus podle průměru vašich bonusů pro konkrétní kategorii Pokémonů. Aktualizace prozatím není dostupná, ale jakmile bude ke stažení, budeme vás informovat.

Zdroj: Android Central

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru