S novou funkcí slideshow můžete okořenit své fotografie na Facebooku

Sociální síť Facebook představuje malou aktualizaci, a to konkrétně funkci slideshow. Pokud během posledních 24 hodin vložíte více než 5 fotografií či videí, sociální síť vytvoří v horní části news feedu video z těchto multimédií. A poté si můžete klip přizpůsobit vašemu vkusu.

Když si prohlédnete slideshow některého z vašich přátel, zobrazí se vám tlačítko „Zkuste to“. A můžete také vyzkoušet slideshow z vašich fotografií. Slideshow okořeníte některým z 10 motivů, různými přechody a hudbou na pozadí. Vybrat si můžete například z témat jako inspirační, nostalgické, hravé, noční, narozeninové, epické, tropické a další.

Slideshows-Facebook

Facebook Slideshow, Zdroj: The Next Web

Aktualizace je pro některé uživatele užitečná, protože už nebudou potřebovat samostatnou aplikaci pro vytváření slideshow. Sociální síť chce také dohnat společnosti Google a Apple, které nabízejí dynamické nástroje pro vytváření slideshow.

Facebook bude přidávat další motivy. Atraktivní funkce bude dostupná všem uživatelům už tento týden, ale pravděpodobně se první objeví u uživatelů operačního systému iOS.

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru